Adresten Bakır Hurda Alımı

Adresten Bakır Hurda Alımı

Günümüzde bakır hurda fiyatları, demir hurda fiyatları ve alüminyum hurda fiyatları doğrusal bir grafik şeklinde artmaktadır. Bu yüksek bir fiyatlar ile hurda satışı yapan vatandaşlar ve fabrika gibi diğer merkezler yüksek gelirler elde eder. Metal hurdalar sırf metal hurda olarak değil başka formlarda da alınabilir. Örneğin kablo hurdası.

Adresten Hurda Alımı:

Bir geri dönüşüm işletmesinin vermiş olduğu kaliteyi adresten hurda alımı ile ölçebilirsiniz. Adresten hurda alımları yaparak müşterinin harcaması gereken nakliye hizmetlerini sıfıra indiriyoruz. Kullanılacak tüm araç ve gereçlerimiz ile hurda satın alma işlemlerini çok kısa sürelerde tamamlıyoruz. Türkiye geneli her noktadan adresten hurda alım yapabilme imkanına sahibiz.

Hurda Alımlarında Peşin Ödeme

Alımı yapılan hurdaların tamamı hurda alımının hemen ardından peşin olarak ödenmektedir. Toptan hurda satışlarında veya kilo bazında olan satışlarda tüm ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. Beklemeniz gereken tek durum hurdanın değerinin belirli olması için kilo değerini belirlemek. Tartım işleminin hemen ardından ödeme işlemi anında yapılmaktadır.

ADRESİMİZ: Firuzköy Bulvarı Sıraevler Sokağı No: 3
Avcılar – İstanbul

TELEFON: 0 531 986 89 67 – 0 537 992 56 95

E-POSTA: info@sezerlermetalhurda.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir